2019

  • 1.místo na Světovém poháru WBTF - sólo 1 hůlka Veronika Kadlecová
  • 1.místo na Světovém poháru WBTF - sólo 2 hůlky Veronika Kadlecová
  • 1.místo na Světovém poháru WBTF - Artistic Twirl Veronika Kadlecová
  • 3.místo na Světovém poháru WBTF - sólo 3 hůlky Veronika Kadlecová
  • 1.místo Back Together IFMS + NBTA - twirlingový tým TwirlDream
  • 1.místo v Grünwaldovka má talent - sólo s hůlkou Nikola Sitková
  • 4.místo na Mistrovství Evropy IFMS - sólo klasická mažoretka Irča Lavrinčíková
  • 8.místo na Mistrovství Evropy IFMS - sólo POM Míša Šramová
  • Talent Jihočeského kraje - Saša Vaněčková
  • 5.místo na Grand Prix mažoretek IFMS - sólo POM Míša Šramová
  • Mistr České republiky - sólo s rekvizitami Veronika Kadlecová
  • Vicemistr České republiky - sólo s rekvizitami Saša Vaněčková
  • II. Vicemistr České republiky - duo s rekvizitami B. Ježková + M. Šramová
  • 4.místo na MČR B - sólo klasická mažoretka Irena Lavrinčíková
  • 1.místo Kvalifikační kolo ČFMS - sólo HŮLKA Adri Blažejová
  • 1.místo Kvalifikační kolo ČFMS - sólo POM Anička Pivovarčíková
  • 1.místo Kvalifikační kolo ČFMS - sólo POM Míša Šramová
  • 1.místo Kvalifikační kolo ČFMS - duo MIX Renatka Mrázková + Anička Pivovarčíková)
  • 1.místo Kvalifikační kolo ČFMS - miniformace kadet
  • 1.místo Kvalifikační kolo ČFMS - miniformace junior
  • 2.místo Kvalifikační kolo ČFMS - sólo POM Barča Ježková
  • 2.místo Kvalifikační kolo ČFMS - sólo HŮLKA Irča Lavrinčíková
  • 3.místo Kvalifikační kolo ČFMS - sólo POM Adri Blažejová
  • 3.místo Kvalifikační kolo ČFMS - sólo HŮLKA Anička Pivovarčíková
  • 3.místo Kvalifikační kolo ČFMS - sólo POM Verča Poláková
  • 3.místo Kvalifikační kolo ČFMS - sólo POM Natálka Boháčová
  • 4.místo Kvalifikační kolo ČFMS - sólo POM Danča Šípová
  • 5.místo Kvalifikační kolo ČFMS - sólo HŮLKA Barča Ježková
  • 6.místo Kvalifikační kolo ČFMS - sólo HŮLKA Míša Šramová
  • 1.místo O Šumenskou medaili - sólo POM děti (Natálie Boháčová)
  • 2.místo O Šumenskou medaili - sólo POM kadetky (Anna Pivovarčíková)
  • 2.místo O Šumenskou medaili - sólo POM juniorky (Michaela Šramová)
  • 2.místo O Šumenskou medaili - duo MIX kadetky (Pivovarčíková + Mrázková)
  • 2.místo O Šumenskou medaili - TwirlDream ČB + Štětí
  • 1.místo MČR WBTF - sólo 1 hůlka Adult (Veronika Kadlecová) + nominace na Světový pohár do Francie
  • 1.místo MČR WBTF - sólo 2 hůlky Adult (Veronika Kadlecová) + nominace na Světový pohár do Francie
  • 1.místo MČR WBTF - sólo 3 hůlky Adult (Veronika Kadlecová) + nominace na Světový pohár do Francie
  • 1.místo MČR WBTF - Artistic Twirl Adult (Veronika Kadlecová) + nominace na Světový pohár do Francie
  • VICEMISTR ČR WBTF - sólo 1 hůlka Junior1 (Alexandra Vaněčková) + nominace na Světový pohár do Francie
  • 1.místo na MČR WBTF - sólo 2 hůlky Junior1 (Alexandra Vaněčková) + nominace na Světový pohár do Francie
  • VICEMISTR ČR WBTF - sólo 2 hůlky Senior (Nikola Kutilová) + nominace na Světový pohár do Francie
  • 4.místo na MČR WBTF - sólo 1 hůlka Senior (Aneta Pavlíčková) + nominace na Světový pohár do Francie
  • 4.místo na MČR WBTF - Artistic Twirl Senior (Aneta Pavlíčková) + nominace na Světový pohár do Francie
  • VICEMISTŘI ČR WBTF - TÝM TwirlDream (ČB + Štětí) + nominace na Světový pohár do Francie
  • 1.místo Liberecký pohár v twirlingu - sólo 1 hůlka (Alexandra Vaněčková)
  • 1.místo Liberecký pohár v twirlingu - sólo 2 hůlky (Alexandra Vaněčková)
  • 1.místo Liberecký pohár v twirlingu - sólo 1 hůlka (Petra Nejedlá)
  • 1.místo Liberecký pohár v twirlingu - X-strut (Michaela Šramová)
  • 1.místo Liberecký pohár v twirlingu - sólo 2 hůlky (Nikola Kutilová)
  • 2.místo Liberecký pohár v twirlingu - rytmické taneční sólo (Michaela Šramová)
  • 2.místo Liberecký pohár v twirlingu - duo (Michaela Šramová+Barbora Ježková)
  • 2.místo Liberecký pohár v twirlingu - rytmické taneční sólo (Nikola Kutilová)
  • 2.místo Liberecký pohár v twirlingu - sólo 1 hůlka (Nikola Kutilová)
  • 3.místo Liberecký pohár v twirlingu - rytmické taneční sólo (Barbora Ježková)
  • 3.místo Liberecký pohár v twirlingu - X-strut (Barbora Ježková)
  • 3.místo Liberecký pohár v twirlingu - sólo 1 hůlka (Zuzana Dvořáková)
  • MISTR ČR - sólo 1 hůlka Senior A (Veronika Kadlecová) + nominace na ME Itálie
  • MISTR ČR - rytmické taneční sólo Senior A (Veronika Kadlecová) + nominace na ME Itálie
  • MISTR ČR - sólo 2 hůlky Senior A (Veronika Kadlecová) + nominace na ME Itálie
  • MISTR ČR - sólo 2 hůlky Junior mladší A (Alexandra Vaněčková) + nominace na ME Itálie
  • II.VICEMISTR ČR - sólo 1 hůlka Junior mladší A (Alexandra Vaněčková) + nominace na ME Itálie
  • 3.místo na MČR - sólo 1 hůlka Junior mladší C (Petra Nejedlá)
  • 4.místo na MČR - sólo 1 hůlka Junior starší B (Zuzana Dvořáková)