2020

  • Vicemistr České republiky v twirlingu WBTF - sólo 1 hůlka level B Zuzana Stříbrská
  • 1. místo na mistrovství České republiky v twirlingu WBTF - sólo 2 hůlky level B Zuzana Stříbrská
  • Vicemistr České republiky v twirlingu WBTF - freestyle level B Anna Pivovarčíková
  • 1. místo na mistrovství České republiky v twirlingu WBTF - sólo 1 hůlka level A Veronika Kadlecová
  • 1. místo na mistrovství České republiky v twirlingu WBTF - sólo 2 hůlky level A Veronika Kadlecová
  • 1. místo na mistrovství České republiky v twirlingu WBTF - sólo 3 hůlky level A Veronika Kadlecová
  • 1. místo na mistrovství České republiky v twirlingu WBTF - freestyle level A Veronika Kadlecová
  • Mistr České republiky v twirlingu WBTF - sólo 1 hůlka level B Alexandra Vaněčková
  • Mistr České republiky v twirlingu WBTF - sólo 2 hůlky level B Alexandra Vaněčková
  • Mistr České republiky v twirlingu WBTF - freestyle level B Alexandra Vaněčková
  • Talent Jihočeského kraje 2019 - ktg. umělecká-taneční Alexandra Vaněčková
  • 2.místo na Talent Jihočeského kraje 2019 - ktg. umělecká-taneční Michaela Šramová
  • 3.místo na Talent Jihočeského kraje 2019 - ktg. umělecká-taneční Barbora Ježková
  • Pohár Ametystu - 1.místo sólo POM Nikola Sitková 
  • Národní twirlingový pohár NBTA - 1.místo Míša Šramová X-strut
  • Národní twirlingový pohár NBTA - 1.místo Míša Šramová 2 hůlky
  • Národní twirlingový pohár NBTA - 1.místo Nikča Kutilová 1 hůlka
  • Národní twirlingový pohár NBTA - 1.místo Nikča Kutilová 2 hůlky
  • Národní twirlingový pohár NBTA - 2.místo Míša a Barča duo
  • Národní twirlingový pohár NBTA - 2.místo Barča Ježková X-strut
  • Národní twirlingový pohár NBTA - 2.místo Zuzka Stříbrská 1 hůlka
  • Národní twirlingový pohár NBTA - 2.místo Nikča Kutilová rytmika
  • Národní twirlingový pohár NBTA - 3.místo Peťa Nejedlá X-strut
  • Národní twirlingový pohár NBTA - 4.místo Barča Ježková rytmika
  • Národní twirlingový pohár NBTA - 4.místo Anička Pivovarčíková rytmika
  • Národní twirlingový pohár NBTA - 5.místo Míša Šramová rytmika
  • Národní twirlingový pohár NBTA - 5.místo Adri Blažejová 1 hůlka
  • Národní twirlingový pohár NBTA - 6.místo Peťa Nejedlá 1 hůlka
  • Moravskotřebovský twirling - 1.místo - Anička Pivovarčíková rytmika
  • Moravskotřebovský twirling - 1.místo - Peťa Nejedlá sólo 1 hůlka
  • Moravskotřebovský twirling - 1.místo - Saša Vaněčková sólo 2 hůlky
  • Moravskotřebovský twirling - 1.místo - Nikča Kutilová rytmika + cena poroty
  • Moravskotřebovský twirling - 1.místo - Nikča Kutilová sólo 1 hůlka
  • Moravskotřebovský twirling - 1.místo - Nikča Kutilová sólo 2 hůlky
  • Moravskotřebovský twirling - 2.místo - Saša Vaněčková rytmika
  • Moravskotřebovský twirling - 2.místo - Saša Vaněčková sólo 1 hůlka
  • Moravskotřebovský twirling - 3.místo - Zuzanka Stříbrská sólo 1 hůlka
  • Mistr České republiky v twirlingu NBTA - sólo 1 hůlka Veronika Kadlecová
  • Mistr České republiky v twirlingu NBTA - sólo 2 hůlky Veronika Kadlecová
  • 1. místo na mistrovství České republiky v twirlingu NBTA - duo Veronika Kadlecová + Natálie Zikmundová
  • Mistr České republiky v twirlingu NBTA - sólo 2 hůlky Alexandra Vaněčková
  • II. Vicemistr České republiky v twirlingu NBTA - rytmické taneční sólo Alexandra Vaněčková
  • 4. místo na mistrovství České republiky v twirlingu NBTA - sólo 1 hůlka Alexandra Vaněčková
  • Mistr České republiky v twirlingu NBTA - team TwirlDream, jehož byla Alexandra součástí