Aktuality

Tento projekt je spolufinancován Statutárním městem České Budějovice. Dotačním programem města České Budějovice na podporu sportu čerpáme příspěvek na podporu sportovní činnosti dětí a mládeže do 18 let. Příspěvek byl využit na pronájem tělocvičen, startovné na soutěžích, dopravu, oblečení a sportovní vybavení pro sportovce. Děkujeme za podporu!

Činnost oddílu STARLETTE ČB je podporována dotačními programy Jihočeského kraje. Děkujeme!

Přinášíme výsledky z mistrovství Evropy v twirlingu z Eindhovenu. Jedná se o jeden z našich největších úspěchů v twirlingové sekci!!! O to smutnější, že se jednalo o poslední velikonoční ME v tomto formátu vůbec. Ale určitě nás bude čekat spoustu dalších soutěží a výzev v asociaci IBTF.

Naše členka Veronika Kadlecová má za sebou kurz Trenér mažoretek III. třídy, který pořádala Ústřední škola České obce sokolské ve spolupráci se Svazem mažoretek a twirlingu ČR v Praze.

Přinášíme úplně čerstvé výsledky z dnešního předávání Talentu Jihočeského kraje za rok 2023.
Saša Vaněčková si přináší 1. místo a premiérově je na Talentu Petra Nejedlá a bylo jí uděleno 3. místo v kategorii Umělecko-taneční.

Uplynulý víkend se konala nominační soutěž WBTF v Pardubicích. Děvčata ze Starlette byla opět velmi úspěšná.

Naše dvě děvčata nás reprezentovala v anketě Nejúspěšnější sportovec roku 2023 pro Jihočeský kraj. V soutěži se utkalo 65 profesionálních sportovců a sportovních klubů z celého kraje, jedná se o nejpočetnější soutěž ve srovnání s anketami v ostatních krajích. Veronika Kadlecová získala Cenu diváků v anketě z 65 sportovců. Veronika rovněž vystoupila...

Ve dnech 4.–5. listopadu se v Hradci Králové konalo mistrovství ČR v twirlingu NBTA, odkud se získávaly nominace na březnové mistrovství Evropy. Naše děvčata byla velmi úspěšná a kromě tří titulů mistryň ČR dovezla do Českých Budějovic i 8 postupů na mistrovství Evropy v twirlingu, které proběhne o Velikonocích v holandském Eindhovenu. Děkujeme za...

Letošní mistrovství Evropy halových disciplín se konalo v bulharském Plovdivu. Za náš klub soutěžila Veronika Kadlecová v tradiční disciplíně Solo Showtwirl, ktg. Senior. Saša Vaněčková pak hostovala za jiný český klub. Zde vybojovali titul Vicemistr Evropy.

Začátkem srpna se konal 1. ročník světového Poháru národů asociace IBTF (která vznikla spojením asociací WBTF a NBTA). Soutěž se konala v anglickém Liverpoolu. Soutěže se účastnilo 19 států světa. Za náš klub se kvalifikovaly Zuzka Stříbrská a Veronika Kadlecová.

Ve dnech 5.–8. července se děvčata Anna Pivovarčíková, Adriana Blažejová, Lenka Březinová, Nikol Szappanosová a Nela Nováková zúčastnila mezinárodního twirlingového campu, který se uskutečnil v Českých Budějovicích. Organizátorkou akce je Veronika Kadlecová. Děvčata se zdokonalovala pod dohledem českých i zahraničních trenérů z Holandska a Francie....

O víkendu 24.–25. 6. 2023 se ve Dvoře Králové nad Labem uskutečnil Národní twirlingový pohár, nejvyšší twirlingová soutěž v ČR pro třídy B a C. Naše děvčata opět přivezla na jih Čech slušnou sbírku medailí. Naše členka Veronika Kadlecová se jako každoročně ujala spolumoderování živého vysílání.