Aktuality

 

Z důvodu vládních nařízení nemůžeme trénovat v tělocvičnách, ale my se nevzdáváme, nezahálíme a trénujeme online prostřednictvím aplikace ZOOM !

Dnes naše twirlerky Barča Ježková a Peťa Nejedlá úspěšně absolvovaly twirlingové zkoušky Levelu 1, což je opravňuje k závodění ve výkonnostní třídě B.

Zbytek děvčat v sobotu ráno odjel na twirlingový seminář do Kolína, kde se dívky připravovaly na twirlingové zkoušky. Semináře na Přípravu na level 1 se zúčastnily Dada Šípová, Lenka Březinová, Anička Pivovarčíková a Semináře na Level 1 Barča Ježková, Míša Šramová, Peťa Nejedlá a Zuzka Stříbrská. Manželům Šípovým děkujeme za bezproblémovou dopravu...

Maraton pokračuje. Přípravka a sólistky se podílely na vystoupeních na každoročním Festivalu zdraví v Třeboni. Tentokrát jsme viděli premiérově Elišku Plačkovou a nové sólo s pompony Natálky Boháčové. Děkujeme za organizaci a coachování Saše Vaněčkové.

Naše malé Starlettky se dnes blýskly na Bambifestu. Premiéru i trému zvládly na výbornou.
Klárka Rytířová taktéž. V sobotu pokračujeme na Festivalu zdraví v Třeboni v trochu jiném složení.

Dnes se konalo v obřadní síni radnice slavnostní ocenění žáků českobudějovických základních škol, kteří se umístili v minulém školním roce v různých vědomostních, sportovních či uměleckých soutěžích na medailových pozicích.

Děvčata se dnes předvedla na tradičních Doudlebských dožínkách. Předvedly pestrý program mažoretkových a twirlingových sestav, sóla s pompony a flagy. Za fotografie děkujeme P. Vaněčkové a I. Pivovarčíkové. Rovněž děkujeme mamkám za super organizaci.

Nikolka Sitková zvítězila v kvalifikaci na MČR v disciplíně Sólo pom v ktg. Junior. Děkujeme všem, kteří se na úspěchu podíleli a samozřejmě mamce Lucce za vytrvalost v trénincích.

I v této náročné době stále vystupujeme a stále máme co nabídnout. Přijímáme jak nabídky na vystoupení, tak i nové tváře na doplnění skupin. Dnes vystoupení v Trocnově na akci Ukončení léta. Děkujeme mažoretkám i sólistkám za reprezentaci.

Z Ostrova vezeme 29 medailí z 31 sestav. Děvčata si vyzkoušela starší sestavy z twirlingu, mažoretková skupina si zkusila svá skupinová vystoupení, se kterými nemohla na jaře soutěžit. Některé dívky předvedly i nové sestavy z prázdninových soustředění. Rády jsme opět viděly bývalého prezidenta pana Tomáše Stavěla. Děkujeme za příjemnou atmosféru...