Aktuality

Tento projekt je spolufinancován Statutárním městem České Budějovice. Dotačním programem města České Budějovice na podporu sportu čerpáme příspěvek na podporu sportovní činnosti dětí a mládeže do 18 let. Příspěvek byl využit na pronájem tělocvičen, startovné na soutěžích, dopravu, oblečení a sportovní vybavení pro sportovce. Děkujeme za podporu!

Činnost oddílu STARLETTE ČB je podporována dotačními programy Jihočeského kraje. Děkujeme!

Naše dvě děvčata nás reprezentovala v anketě Nejúspěšnější sportovec roku 2023 pro Jihočeský kraj. V soutěži se utkalo 65 profesionálních sportovců a sportovních klubů z celého kraje, jedná se o nejpočetnější soutěž ve srovnání s anketami v ostatních krajích. Veronika Kadlecová získala Cenu diváků v anketě z 65 sportovců. Veronika rovněž vystoupila...

Ve dnech 4.–5. listopadu se v Hradci Králové konalo mistrovství ČR v twirlingu NBTA, odkud se získávaly nominace na březnové mistrovství Evropy. Naše děvčata byla velmi úspěšná a kromě tří titulů mistryň ČR dovezla do Českých Budějovic i 8 postupů na mistrovství Evropy v twirlingu, které proběhne o Velikonocích v holandském Eindhovenu. Děkujeme za...

Letošní mistrovství Evropy halových disciplín se konalo v bulharském Plovdivu. Za náš klub soutěžila Veronika Kadlecová v tradiční disciplíně Solo Showtwirl, ktg. Senior. Saša Vaněčková pak hostovala za jiný český klub. Zde vybojovali titul Vicemistr Evropy.

Začátkem srpna se konal 1. ročník světového Poháru národů asociace IBTF (která vznikla spojením asociací WBTF a NBTA). Soutěž se konala v anglickém Liverpoolu. Soutěže se účastnilo 19 států světa. Za náš klub se kvalifikovaly Zuzka Stříbrská a Veronika Kadlecová.

Ve dnech 5.–8. července se děvčata Anna Pivovarčíková, Adriana Blažejová, Lenka Březinová, Nikol Szappanosová a Nela Nováková zúčastnila mezinárodního twirlingového campu, který se uskutečnil v Českých Budějovicích. Organizátorkou akce je Veronika Kadlecová. Děvčata se zdokonalovala pod dohledem českých i zahraničních trenérů z Holandska a Francie....

O víkendu 24.–25. 6. 2023 se ve Dvoře Králové nad Labem uskutečnil Národní twirlingový pohár, nejvyšší twirlingová soutěž v ČR pro třídy B a C. Naše děvčata opět přivezla na jih Čech slušnou sbírku medailí. Naše členka Veronika Kadlecová se jako každoročně ujala spolumoderování živého vysílání.

V sobotu 10. 6. 2023 se konalo mistrovství České republiky halových disciplín, které bylo vrcholem soutěžní sezóny pro naše miniformace a zároveň nominační soutěží na mistrovství Evropy pro naše sólistky.

V sobotu 3. 6. 2023 se konala ještě jedna soutěž, a to Kábrt Cup, kde nás reprezentovala Mariana Sattranová v disciplíně sólo klasická mažoretka. A jak dopadla? Nejlépe jak mohla! Skončila na 1. místě a domů přivezla zlatou medaili. Děkujeme Máje za pilné trénování a vzornou reprezentaci.

V sobotu 3. 6. 2023 se naše členka Nikol Szappanosová zúčastnila mistrovství České republiky sól, duí a trií klasické mažoretky v Ronově nad Doubravou. Nikča si odvezla 8. místo a my jí děkujeme za reprezentaci!

Naše členka Veronika Kadlecová usedla v porotě na mažoretkové soutěži Moravskotřebovská perla 2023, kterou zorganizovala skupina Střípky Moravská Třebová pod záštitou Svazu mažoretek a twirlingu ČR.
Spolu s Veronikou soutěž hodnotila Tereza Vimrová, Lenka Klepalová a Nikola Zlámalová. Každá porotcovská zkušenost se bude do budoucna jen hodit.