Aktuality

 

O víkendu se naše děvčata účastnila twirlingového semináře k přípravě na zkoušky Příprava Level 1 a Level 2. Děkujeme nejvíce firmě Fuka Spedition a především našim řidičkám Daniela Šípová a Petra Vaněčková za bezproblémovou přepravu a Svaz mažoretek a twirlingu ČR za přípravu ke zkouškám.

V neděli 29.8. se konal tradiční Ostrovský pohár v klasické mažoretce a twirlingu. Naše děvčata i přes akci na Živitelce dorazila i do 220 km vzdáleného Ostrova. Přivezly si 22 medailí.

V sobotu jsme měly program naplněný asi nejvíc z celého roku. Ráno nás čekal doprovod čelních představitelů - hejtmana, primátora, ministra zemědělství Tomana a prezidenta Agrární komory - na Národních dožínkách při výstavě Země živitelka. Hned po akci se dívky přesunuly do 250km vzdáleného Ostrova nad Ohří na soutěž Ostrovský pohár. Zde je...

Twirlerky Veronika Kadlecová a Petra Nejedlá se ve dnech 18.-23.8. zúčastnily letního campu FFSTB pratique NBTA ve Francii, kam dostaly pozvánku.

O tomto víkendu se konal dlouho očekávaný festival Karel Valdauf 2021 v Trhových Svinech. Loňský ročník byl kvůli covidu zrušen. O to víc jsme si ho letos užily. Festival byl 2denní - sobotní část byla zaměřená na dětské publikum. Naše děvčata zde vystoupila se svými sestavami. Hvězdou akce byl Michal Nesvatba z Kouzelné školky.

Z Přídolí se naše děvčata minulou sobotu přesunula do druhého okresu a vystoupila v Lomnici nad Lužnicí na známém festivalu. Děkujeme za pozvání.

V sobotu 14.8. jsme se zúčastnily slavností u příležitosti 800 let založení obce Přídolí (okres Český Krumlov).
V prázdninové době se mohly zúčastnit Elenka Rýdlová, Barča Ježková, Emička Klimešová, Dáda Šípová, Niki Sitková a Anička Pivovarčíková. Děkujeme za účast.
Fotografie dodali p. Sitek a p. Vítovcová.

V týdnu od 9. do 13.8. byly trenérky Veronika Kadlecová a Aneta Pavlíčková součástí lektorského týmu na JesCamp Jeseník.
Učily twirlingovému umění a zároveň i ony se vzdělávaly v jiných disciplínách a přiučily se novým věcem.

Přinášíme úžasnou zprávu!!! Nikolka Sitková se začátkem července zúčastnila mezinárodní online soutěže, kde se svým bodovým hodnocením v kategorii POM POM kvalifikovala na World cup 2022 v USA.
Děkujeme International Dance Open USA za krásné ceny a Nikolce za reprezentaci. 🥰🏆👍