Aktuality

Tento projekt je spolufinancován Statutárním městem České Budějovice. Dotačním programem města České Budějovice na podporu sportu čerpáme příspěvek na podporu sportovní činnosti dětí a mládeže do 18 let. Příspěvek byl využit na pronájem tělocvičen, startovné na soutěžích, dopravu, oblečení a sportovní vybavení pro sportovce. Děkujeme za podporu!

Činnost oddílu STARLETTE ČB je podporována dotačními programy Jihočeského kraje. Děkujeme!

V sobotu 10. 6. 2023 se konalo mistrovství České republiky halových disciplín, které bylo vrcholem soutěžní sezóny pro naše miniformace a zároveň nominační soutěží na mistrovství Evropy pro naše sólistky.

V sobotu 3. 6. 2023 se konala ještě jedna soutěž, a to Kábrt Cup, kde nás reprezentovala Mariana Sattranová v disciplíně sólo klasická mažoretka. A jak dopadla? Nejlépe jak mohla! Skončila na 1. místě a domů přivezla zlatou medaili. Děkujeme Máje za pilné trénování a vzornou reprezentaci.

V sobotu 3. 6. 2023 se naše členka Nikol Szappanosová zúčastnila mistrovství České republiky sól, duí a trií klasické mažoretky v Ronově nad Doubravou. Nikča si odvezla 8. místo a my jí děkujeme za reprezentaci!

Naše členka Veronika Kadlecová usedla v porotě na mažoretkové soutěži Moravskotřebovská perla 2023, kterou zorganizovala skupina Střípky Moravská Třebová pod záštitou Svazu mažoretek a twirlingu ČR.
Spolu s Veronikou soutěž hodnotila Tereza Vimrová, Lenka Klepalová a Nikola Zlámalová. Každá porotcovská zkušenost se bude do budoucna jen hodit.

V sobotu 27. 5. 2023 jsme se zúčastnily semifinálového kola mažoretkových skupin a miniformací, které se konalo v Dobrovici. Domů přivážíme nádherné výsledky:

Dne 21. 5. 2023 se naše twirlerky zúčastnily kvalifikační soutěže tříd B a C v twirlingu, která se uskutečnila v Kutné Hoře. Přivezly výborná umístění a postupy na Národní twirlingový pohár do Dvora Králové nad Labem.

V neděli 14. 5. 2023 se naše děvčata zúčastnila oblastního kola skupin a miniformací klasické mažoretky v Chlumci nad Cidlinou.
Náš klub reprezentovaly dvě skupiny miniformací a dovezly krásné výsledky. Pro miniformaci dětí straších to byla velká premiéra. Nejen, že děvčata poprvé soutěžila, ale většina vystupovala úplně poprvé před lidmi.

...

Dnešní státní svátek 8. 5. 2023 naše dvě děvčata oslavila na kvalifikačním kole sólo, duo, trio klasická mažoretka v Holešově. Své sestavy předvedly Nikča a Adri pod vedením Anet Pavlíčkové. Pro Nikču to byla premiéra v sólové sestavě klasické mažoretky a pro Adri premiéra v nejvyšší výkonnostní třídě A.

Vůbec poprvé se nám podařilo prosadit twirling do Sportovce okresu České Budějovice, kam byla za úspěchy v roce 2022 vybrána Veronika Kadlecová – v konkurenci s ostatními sporty obsadila 3. místo po karate a softballu. Na slavnostním předávání pár hodin před odjezdem na mistrovství Evropy rovněž ukázala, co je to baton twirling. Děkujeme za...