Vystoupení a jiné akce

Díky Jihočeskému kraji mají naše děvčata nové delší hůlky a kostýmy na závody a vystoupení. 
Moc děkujeme za podporu!

Fotografie z vystoupení na akci Dětský den v Trocnově.Další akce brzy aktualizujeme...

V sobotu dne 8.12. se všechny Starlettky, jejich trenérky, hvězdní rodiče a vedení klubu sešli na vánočním večírku, kde se společně ohlédli za uplynulou sezónou a zrekapitovali si, čeho se jim podařilo dosáhnout. Opět vydařená akce v kruhu bezva lidiček. Zdravíme 12 marodů, kteří s námi nemohli být.

Dne 3.12. jsme se zúčastnily vernisáže DDM "Jak se žije ve vile", která se uskutečnila v 16.00 v budově Krajského úřadu Jihočeského kraje. Výstava potrvá do 29.12. Vidět jste zde mohli (a stále můžete) náš stánek Starlette. Na vernisáži jste mohli zhlédnout vystoupení našich úspěšných sólistek.

O víkendu 24.-25.11. se konalo velké soustředění závodní mažoretkové skupiny již tradičně v Babycentru Šikulka pod vedením Katky Tintěrové a dalších pomocných trenérek Zuzky Mikšové, Anet Pavlíčkové a Zuzky Dvořákové. Děvčata nacvičovala nové soutěžní choreografie a kromě toho si užila i herny, zdravotního cvičení s fyzioterapeutkou Pavlou a bazén. Děkujeme Simče Dvořákové a Katce za realizaci !

Dnes jsme na tréninku přivítaly naše dvě členky, které vzorně reprezentovaly nejen náš klub a město, ale i Českou republiku na Mistrovství Evropy v chorvatské Poreči. Verča Kadlecová - 1.místo z 27, Saša Vaněčková - 5.místo z 23.

Dnešní akce Festival dechových skladeb Karel Valdauf, která byla velmi povedená. Děvčata se dostavila v maximálním možném počtu a předvedla větší část sestav uplynulé sezony. Byla zajímavým zpestřením dechovkového odpoledne. Většině děvčat se povedly sestavy "no drop" :D 
Moc děkujeme za pozvání a krásné fotografie !

Doprovod vlády České republiky, pana primátora města a paní hejtmanky Jihočeského kraje a dalších zástupců České a Slovenské republiky na zahájení Národních dožínek na výstavě Země živitelka 2018

Ve dnech 19.-24.8.2018 naše dvě členky Saša Vaněčková a Verča Kadlecová reprezentovaly nejen náš klub, ale zároveň také Českou republiku na jednom z největších a nejlepších twirlingových campů v Evropě - International Summer Twirling Camp ve francouzském Vichy.

Další turnus Letního twirlingového soustředění 2018 za námi. Děkujeme všem za účast a těšíme se na příští rok! Kapacita byla opět omezena, abychom dosáhli individuálnějšího přístupu.
Letni 2denní twirl camp Zliv ve spolupráci s Hlubockými princeznami a vedoucí Terezou Kadlecovou.

V půli července se konalo letní twirlingové soustředění pro twirlery a mažoretky z klubu Starlette a i z různých koutů České republiky. Děkujeme všem za přízeň a za skvělou atmosféru - ač zde byl velký věkový rozptyl, tak vše probíhalo v kamarádské atmosféře.

Dnešní vystoupení (28.7.) v Rožmitále na Šumavě zastupovaly Zuzka Dvořáková, Saša Vaněčková a Adrianka Blažejová. Rožmitálské letní slavnosti. Děkujeme za váš čas, holky !

Večerní prázdninové vystoupení dne 19.7. na plném náměstí Přemysla Otakara II. na Hudebním večeru u Radnice. Děkujeme děvčata, že jste to zvládly po náročném 4 denním soustředění. Jsme na vás pyšné.

Dnes 15.7. jsme předvedly naše twirlingové sestavy v Českých Velenicich a Gmündu na hudebním festivalu.

Na již tradiční akci, Dotočné, jsme se dne 15.6. opět ohlédly za úspěšnou sezónou, zároveň oslavily všechny úspěchy a naplánovaly jsme mnoho nového pro nadcházející sezónu!

V sobotu 2.6. usedla jedna z našich trenérek, Veronika Kadlecová, v porotě mažoretkové nepostupové soutěže v Jihlavě. Děkuje za pozvání a těší se již na příští rok.

1.6. naše MiniSTARLETTE spolu s twirlerkami Veronikou Kadlecovou a Alexandrou Vaněčkovou vystoupily na Krajské přehlídce sportů na Náplavce. Jejich vystoupení sklidilo velký úspěch.

Dne 19.5. vystoupila Barča Ježková a Míša Šramová na akci Barvám neutečeš v Českých Budějovicích. Děkujeme za pozvání, fotografie a budeme se těšit příští rok! 

10. dubna slaví celý svět WORLD BATON TWIRLING DAY a i my jsme se přidaly a natočily video. Podívejte se do zákulisí, jak jsme slavily světový den twirlingu my! S naším videem jsme VYHRÁLY celostátní soutěž, kterou vyhlásila naše federace WBTF Česká republika. 
Na fotky z natáčení a 2 videa se můžete podívat níže.

V neděli 7.dubna finišovaly naše MiniStarlettky se skladbami na víkendovém soustředění v Baby Centru Šikulka. Děti cvičí, trenérky trénují, rodiče šijí a zdobí kostýmy a dokumentují...

Nezahálíme ani o jarních prázdninách. Naše skvělé maminky žhaví šicí stroje a vytváří nové nádherné kostýmy pro naši nejmladší mažoretkovou skupinu MiniSTARLETTE, která se již brzy představí na mnoha soutěžích a vystoupeních! Talentované máme nejen děti, ale i jejich rodiče. 
Děkujeme, jste skvělé!! 

Aneta Pavlíčková (3.místo) a Alexandra Vaněčková (čestné uznání) na slavnostním vyhlášení výsledků soutěže Talent Jihočeského kraje za své úspěchy za rok 2017.

Veronika Kadlecová jako lektor twirlingu na Twirlingovém campu v Belgii ve městě Genk 
(130 účastníků, evropští učitelé).

Ocenění pana primátora města České Budějovice za sportovní výsledky v roce 2017.