Mistrovství ČR v twirlingu WBTF

02.03.2018

V sobotu 24.2.2018 nás reprezentovala naše tři děvčata na jedné z nejprestižnějších twirlingových soutěží v ČR a to na Mistrovství České republiky v twirlingu, tentokrát gymnastické a akrobatické federace WBTF (World Baton Twirling Federation), které se letos konalo poprvé ve Dvoře Králové nad Labem. Děvčata byla opět více než úspěšná, předvedla perfektní výkony, sklidila obrovský úspěch a do Českých Budějovic dovezla 5 nejcennějších kovů + 3 nominace na Evropský pohár v twirlingu, který se uskuteční první červencový týden v Dublinu v Irsku.

Děvčatům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci našeho klubu!!

• Freestyle Junior 1 - krásné 18.místo z 32 soutěžících
  • Míša Šramová závodila v nejnáročnější skupině Junior, kde soutěžila i proti o 6 let starším děvčatům. Sestavu zajela na výbornou i se všemi gymnastickými prvky, ale bohužel na medaili to nestačilo. V disciplíně Freestyle soutěžilo celkem 32 dívek a to i z výkonnostní skupiny A. I tak obsadila krásné 18.místo. Vážíme si toho, že i přesto do toho šla, aby získala další nové zkušenosti a poznatky.