Summer Twirl Clinic II - Dol u Blatné

03.08.2020

V týdnu od úterý 28.7. do pátku 31.7. jsme se účastnily pod vedením hlavní organizátorky Verči Kadlecové 2.turnusu ze série letních twirlingových campů. Tentokrát se konal v Rekreačním zařízení Radost Dol u Blatné. Jednalo se o republikový camp, kam se sjela děvčata z různých koutů České republiky. Největší zastoupení bylo opět od nás. 

A jednalo se o historicky 1.camp Veroniky s mezinárodní účastí. Díky zahraničním soutěžím Veronika poznává spoustu nových kolegyň a jednou z nich je Tessa Adam z Holandska, se kterou každoročně soupeří o nejvyšší příčku na Mistrovství Evropy.Slovo dalo slovo a Tessa dorazila společně se svojí trenérkou, choreografkou a porotkyní NBTA, paní Rachidou Bou-Chamach a jejím přítelem Marcem. 

Nerozlučně s nimi se campu zúčastnily samozřejmě stálé lektorky Natálie Zikmundová a Michaela Lávičková. Další novinkou bylo zapojení trenérů na zlepšení fyzické kondice děvčat Matěje Míči a Lukáše Kadlece a taneční průpravy pod vedením Elišky Pekárkové ze spřáteleného klubu Prezioso Sokol Blatná..

Na campu jsme se věnovaly zlepšení twirlingové práce s hůlkou, taneční průpravy a díky lektorům se tvořily i nové sestavy na sezonu 2020/21Ve volných chvílích děvčata řádila v bazénu, jeden den jsme pod vedením paní Šípové uspořádaly stezku odvahy a poslední večer si pro všechny připravili Holanďané typický Dutch evening, který jsme si všichni moc užili.

Atmosféru na soustředění tradičně doprovázel objektiv pana Mrázka z Fotoateliér Arnošt Mrázek. Děkujeme všem za krásnou a nezapomenutelnou atmosféru!